دسته بندی ها: دسته بندی نشده

آموزش مراحل دانلود و نحوه کسب درآمد

کسب درآمد میلیونی بیتکوین

برای دانلود کریپتو و کسب درآمد از آن مراحل ذیل را دنبال کنید:

نکته مهم: تنها در این مرحله و برای ورود به سایت اصلی و دانلود مرورگر کریپتو نیاز به فیلتر+شکن دارید. پس از آن برای ماین کردن و … دیگر نیازی به فیلتر+شکن نیست.
1) برای دانلود کریپتو روی لینک زیر کلیک کنید:

کلیک کنید

 

2) مطابق شکل ذیل وارد صفحه دانلود مرورگر میشوید. برای دانلود مرورگر روی DOWNLOAD CRYPTOTAB BROWSER کلیک کنید:

 

3) در مرحله بعدی نیز روی ACCEPT AND INSTALL کلیک کنید:

4) در این قسمت در پنجره باز شده روی Save As کلیک کنید:

5) پس از دانلود آن را نصب کنید.
6) پس از نصب و اجرای مرورگر کریپتو مطابق تصویر در قسمت بالا سمت راست مرورگر آیکونی مطابق شکل ذیل ملاحظه میکنید که ابتدا خاموش است و پس از چند ثانیه روشن (نارنجی) میشود. این نشان دهنده این است که ماین (استخراج) بیتکون آغاز شده است. از این لحظه هر موقع کامپیوتر یا لپ تاپ را روشن کنید به طور اتوماتیک مرورگر کریپتو باز شده و وقتی به اینترنت متصل باشید ماین میکند.

حال برای اطمینان از ماین بیتکوین و مابقی موارد روی آیکون مورد نظر در شکل کلیک کنید
7) مطابق شکل ذیل بعد از کلیک روی آیکون مورد نظر در قسمت قبل وارد صفحه ماین بیتکون میشوید. در قسمت سمت چپ شکل لینک اختصاصی شما برای جذب زیرمجموعه قرار دارد. سمت چپ پایین قدرت ماین کردن دستگاه شما را نشان میدهد که میتوانید زیاد یا کم کنید. در قسمت سمت راست پایین تعداد زیرمجموعه های شما نمایش داده میشود و در پایین شکل وسط مقدار بیتکون استخراج شده توسط شما و زیرمجموعه هاتون نمایش داده میشود.
تا اینجا همه مراحل درست پیش رفته و ماین کردن بیتکوین انجام میشود، ولی اگر به هر علتی مرورگر از روی سیستم حذف شود و یا مشکلی روی سیستمتون به وجود آید که نیاز به حذف نرم افزار و نصب مجدد مرورگر یا ویندوز شوید کل بیتکوینی که تا این مرحله ماین کردید از بین میرود.
حال برای جلوگیری از این اتفاق کافیست حسابتان را به حساب گوگل یا فیسبوک یا … متصل کنید. برای اینکار راحتترین کار اتصال مرورگر به حساب گوگل میباشد. اگر گوگل اکانت دارید که هیچ و اگر ندارید به راحتی یک اکانت گوگل ایجاد کنید. بعد مطابق شکل روی آیکون گوگل اکانت کلیک کنید و اطلاعات حساب گوگل خود را وارد کنید (یوزر و پسورد جیمیل) و لاگین کنید.

تبریک، همه مراحل درست انجام شده است و از این به بعد شما فقط باید به فکر جذب زیرمجموعه فعال باشد و البته در کنار کارهای دیگری که با کامپیوتر یا لپ تاپ انجام میدهید کافیست مرورگر کریپتو نیز روزی چند ساعت اجرا شود. برای جذب زیرمجموعه میتوانید از مطالب همین وبلاگ نیز استفاده کنید و یا از طریق تلگرام یا واتزاپ یا … اقدام نمایید.

——————————————-
نکات تکمیلی

نکته1: پس از اینکه مقدار بیتکون شما به 0.00001 رسید میتوانید آن را به کیف پول بیتکون خود در سایتهای مختلف ارسال کنید. (راجع به نحوه ساخت کیف پول و … در آینده توضیح خواهم داد)
برای این کار مطابق شکل روی دکمه WITHDRAW کرده و در قسمت بعد آدرس کیف پول و مقدار بیتکوینی که قصد انتقال آن را دارید مشخص کرده و …

برای اطمینان شکل ذیل مشخصات 0.00001 بیتکوین انتقالی به کیف پول سایت کوین پیمنتز را نشان میدهد که در ابتدا استَتوس آن به صورت Pending است و پس از چند ساعت و تایید کاربر سایت مطابق شکل انتقال انجام میشود.

شکل ذیل نیز مشخصات دریافت همان پرداخت در سایت کوین پیمنتز را نشان میدهد:

نکته 2: برای واقعی بودن پرداخت ها و انتقال بیتکوین و نقد کردن بیتکوین و … اصلا نگران نباشید. مطمئن باشید این موارد تست شده و کاملا واقعی و قابل انجام هستند و اگر واقعی نبودند من و دیگر دوستان نیز این همه وقت برای وبلاگ زدن و تبلیغات و جذب زیرمجموعه نمیکردیم.

خواهش میکنم تمام هم و غمتان را برای جذب زیرمجموعه و ماین بیشتر بیتکون بگذارید. درآمد بستگی به خودتون داره و همونطور که در پست قبلی گفتم رقم، رقمِ قابل توجهیه.

 

منبع:crypto-bitcoin.blogfa

admin

مشاهده نظرات

اشتراک گذاری
منتشر شده توسط
admin

آخرین نوشته ها

راه های مهاجرت به قبرس 2023

مهاجرت به قبرس 2023 مهاجرت به قبرس برای ایرانیان یک گزینه خوب به حساب می…

5 ماه پیش

روش های مهاجرت به پرتغال چیست؟

بررسی مهاجرت به پرتغال 2023 مهاجرت به پرتغال برای هر شخص با نفر دیگر تفاوت…

5 ماه پیش

راه های مهاجرت به استرالیا 2023

روشهای مهاجرت به استرالیا سعی کرده ایم تا شمارا با راه و روش های مختلف…

5 ماه پیش

راه های مهاجرت به ترکیه 2023

مهاجرت به ترکیه مهاجرت ایرانیان به ترکیه، در سال‌های اخیر با توجه به شرایط اقتصادی…

5 ماه پیش

شرایط مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کشور کانادا ما در این اینجا سعی کردیم تا درباره مهاجرت به کشور…

5 ماه پیش

روش های رایج برای مهاجرت به آلمان 2023

چرا مهاجرت به آلمان؟ ایرانی ها علاقه زیادی برای مهاجرت به کشور آلمان دارند. دلایل…

5 ماه پیش