Genyap Link گنیاپ لینک

برای اطلاع از قیمتها تماس بگیرید
فروش

10543

شناسه ملک

شرح

Genyap Link گنیاپ لینک

این پروژه با قرار گرفتن در قسمت اروپایی استانوبل و منطقه کایتهانه که با مرکزیت خود و دسترسی راحت به مراکز خرید مشهور استانبول و همچنین سینما ها و سالن های نمایش، مدارس و دانشگاه ها دارای لوکیشینی عالی در کلان شهر استانبول است.

Link Kağıthane با امکاناتی که در اختیار شما قرار دارد تمام نیازهای شما را بر آورده خواهد کرد. در صورت تمایل می توانید قهوه خود را در کافه بنوشید یا ورزش کنید، زندگی شما را از نظر زمانی و مکانی آسان می کند تا بتوانید با عزیزانتان وقت بگذرانید و برای خود وقت بگذارید. Link Kağıthane که فقط 300 متر با مترو فاصله دارد ، به شما امکان می دهد حتی به دورترین گوشه های استانبول برسید بدون اتلاف وقت در ترافیک.

به لطف طراحی منحصر به فرد آن و با داشتن تراس وسیع، می توانید از فضای باز Link Kağıthane لذت ببرید در کنار پویایی شهر با گزینه های مختلف برای استراحت ، انجام ورزش و معاشرت با دوستان و آشنایاتان  در کافه ها و فضاهای باز آن…بدون اینکه هرگز از خانه خود خارج شویدو همچنین مناطقی که به کودکان اختصاص دارد تا اوقات خود را با لذت بگذرانند. کودکان می توانند در پارک بازی کنند ، دوستان جدید پیدا کنند و با خیال راحت راه بروند.

دسترسی ها

فرودگاه بین المللی آتاتورک – 25 دقیقه
Turk Telekom Arena – ده دقیقه
ماسلاک – 15 دقیقه
Alibeykoy – دو دقیقه

فرودگاه استانبول – ۲۲ km

اسکله – ۴.۵ km

ایستگاه مترو –3۰۰ m

ایستگاه اتوبوس – ۵۰ m

اتوبان اصلی – ۳۰۰ m

مرکز درمانی – ۱ km

دانشگاه – ۱.۵ km

مراکز خرید –۴۰۰ m

آدرس

  • کشور: ترکیه
  • استان / ایالت استانبول
  • شهر/شهرک استانبول/اروپایی
  • محله: کاییتحانه
در نقشه گوگل باز شود

تماس

Mr. Parsa

نماینده ملک
istanbul/levent
00905551000183
املاک دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *