Mesa Koz Kadikoy مسا کوز کادیکوی

برای اطلاع از قیمتها تماس بگیرید
فروش

10631

شناسه ملک

شرح

Mesa Koz Kadikoy مسا کوز کادیکوی

این پروژه در قسمت آسیایی استانبول و در منطقه لوکس و ساحلی کادیکوی که قلب اقتصادی و تجاری قسمت آسیایی استانبول نیز است قرار دارد و این پروژه با قرار گرفتن در نزدیکی اتوبان و شاهرگ های اصلی استانبول همچئن TEM و E5 به راحتی به تمام نقاط استانبول دسترسی دارد و تنها 5 دقیقه به بغداد جادسی فاصله دارد.

این پروژه نزدیک به بمراکز خرید بزرگی مانند Palladium Mall ، Akasia ، و Metro Mega است که در فاصله ۵ الی ۸ دقیقه ای قرار دارند. و بیمارستان های مجاور عبارتند ازMemorial ، Yeditepe و Haydarpaşa همچنین از جمله دانشگاه های معروف نزدیک این پروژه می توان به دانشگاه Yeditepe ، Marmara و Aci Badam اشاره کرد و در عین حال ، این پروژه فقط ۳ کیلومتر با مرکز معروف مالی که منطقه اقتصادی جدید استانبول است فاصله دارد.

خدمات داخلی این پروژه با مساحت ۱۳۰۰ متر مربع شامل استخر شنای بسته، سونا ، جکوزی و حمام ترکی ،باغچه و فضای سبز و همچنین سالن ورزشی کاملاً مجهز می باشد. و خدمات خارجی شامل استخر شنای روباز ،باغچه و فضای سبز است. برج شامل یک مرکز تجاری با مساحت کل ۸۰۰۰ متر مربع است. و یکی از خدمات متمایز این است که این برج خدمات کامل هتل را هم داراست. چشم اندازهای این پروژه تا طبقه ۱۲ شهر و بزرگراه و بعد از طبقه ۱۲ منظره مستقیم از دریای مرمره و جزایر پرنسس است.

آدرس

  • کشور: ترکیه
  • استان / ایالت استانبول
  • شهر/شهرک استانبول/آسیایی
  • محله: کادیکوی
در نقشه گوگل باز شود

تماس

Mr. Parsa

نماینده ملک
istanbul/levent
00905551000183
املاک دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *