Meydan Ardıçlı میدان آردیچیلی

برای اطلاع از قیمتها تماس بگیرید
فروش

10193

شناسه ملک

شرح

Meydan Ardıçlı میدان آردیچیلی

پروژه آپارتمانی Meydan Ardıçlı یک مجتمع مسکونی جدید و لوکس در قسمت اروپایی استانبول که در شهریور 98 ساخت آن به اتمام رسیده است. این پروژه ساختمانی در نقطه اتصال باهچه شهیر و اسنیورت قرار گرفته است. این مجتمع از 27 بلوک آپارتمانی که هر کدام در 7 طبقه با طراحی و نمای ساختمانی خاص می باشد. این مجموعه دارای 1681 واحد می باشد که 125 از واحدهای این مجتمع تجاری می باشد.

لحظات پر از شادی، مکالماتی که شما هرگز نمی خواهید پایان دهید و طعم های منحصر به فرد, زندگی در Meydan Ardıçlı بسیار منحصر به فرد است که باعث می شود همه لحظات شما و عزیزان تان خاص باشد.

در کافه ها و رستوران های واقع در Meydan Ardıçlı، طعم های معروف جهان و لحظات پر از شادی در کنار ظرافت های محیط در انتظار شما است.

استخر شنا در فضای باز و مرکز آبگرم منحصر به فرد در Meydan Ardıçlı انرژی زندگی برای شما به ارمغان می آورد. در حالی که زندگی مانند آب جریان دارد ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر روز با سبک جدید خود, ظرف رویاهای خود را پر کنید.

با خرید از این پروژه مدرن در اسنیورت ترکیه یک زندگی مجلل در بهترین نقطه اروپایی شهر با واحد های مسکونی با معماری خاص تجربه خواهید کرد.آپارتمانهای استانبول میدان آردیچلی مجهز به فضای سبز بزرگ در کنار 3 استخر روباز و یک استخر سر پوشیده و محل بازی کودکان و حمام و سونای ترک در کنار 2 طیقه پارکینگ و فروشگاه خرید اولیه (سوپر مارکت ) رفاه و آسایش خریداران را به همراه خواهد داشت. این پروژه توسط شرکت اوزیورتلار اجرا شده است که سابقه طولانی در پروژه های ساختمانی دارد.. با خرید مجموع 250 هزار دلار از این مجموعه به راحتی می توانید پاسپورت ترکیه بگیرید.

دسترسی ها

این مجتمع با قرار گرفتن در منطقه اسنیورت یکی از مکانهای مهم استانبول می باشد که مورد توجه سرمایه گذاران در ترکیه قرار گرفته است. به عتوان مثال سوییس otel ، شرایتون و بسیاری از هتل های دیگه معروف در این منطقه قرار دارند. این مجتمع با فاصله بسیار کوتاهی از بیمارستان و فروشگاه آکباتی قرار گرفته است. در ضمن فاصله نزدیک با مترو میدان آردیچی تمام نقاط شهر استانبول را با هزینه بسیار کم در دسترس قرار خواهد داد.از دیگر ویژگی های این پروژه برای خریدارانی که از خودرو شخصی استفاده می کنند قرار گرفتن در کنار اتوبان k16 اسنیورت می باشد.

فاصله با مراکز مهم استانبول :
5 دقیقه تا مرکر تجاری آکباتی
3 دقیقه تا بیمارستان استینه لیو
4 دقیقه تا دانشگاه اسنیورت
6 دقیقه تا آکوا دلفین
8 دقیقه تا بیمارستان دولتی اسنیورت
7 دقیقه تا شهرداری اسنیورت
27 دقیقه تا فرودگاه آتا تورک
30 دقیقه تا فرودگاه جدید استانبول
11 دقیقه تا مارمارا پارک و میگروس اسنیورت

آدرس

  • کشور: ترکیه
  • استان / ایالت استانبول
  • شهر/شهرک استانبول/اروپایی
  • محله: اسنیورت
در نقشه گوگل باز شود

تماس

Mr. Parsa

نماینده ملک
istanbul/levent
00905551000183
املاک دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *