Tual Bahcekent توال باغچه کنت

برای اطلاع از قیمتها تماس بگیرید
فروش

10105

شناسه ملک

شرح

Tual bahcekent در غرب استانبول

باغچه کنت که از آن می توان بعنوان شهری کوچک یاد کرد در حال ظهور است و پروژه Tual bahçekent استانبول در این شهرک قرار دارد و این پروژه مدرن که با مشارکت شرکت املاک کنوت و شرکت DAĞ Mühendislik و گارانتی اداره مسکن عمومی ترکیه (TOKI) در قطعه زمینی به مساحت 190 هزار مترمربع شامل 1617 واحد مسکونی، 122 واحد رزیدانس، تعدادی واحد تجاری، امکانات رفاهی و امکانات آموزشی، بهداشتی و فرهنگی در باحجه شهیر احداث شده است.

 امکانات

علاوه بر واحدهای مسکونی مجموعه شامل یک مرکز خرید و یک ساختمان رزیدانس که واحدهای آن بصورت محل کار و مسکونی قابل استفاده است، یک بیمارستان مجهز دولتی به ظرفیت 400 تختخواب، دو بلوک اداری، یک دانشگاه بین المللی، مهدکودک و مدرسه دولتی می باشد.

وجود 160 هزار مترمربع فضای سبز و داشتن امکاناتی از قبیل استخر سرپوشیده، سونای خشک و بخار، سالن بدنسازی، پارکهای بازی برای بچه ها، مسیرهای پیاده روی، پارکینگ سرپوشیده، مدرسه دولتی، کودکستان، بیمارستان و مرکز خرید، فضاهای عمومی برای برگزاری پیک نیک و ترکیب زندگی شهری با طبیعت و … همه اینها در این پروژه زندگی جدید و خوشی را به شما و خانواده تان تقدیم می کند.

دسترسی ها

باغچه کنت با نزدیکی به کانال استانبول و فرودگاه جدید استانبول و دسترسی به پل سوم از طریق راه ارتباطی اتوبانهای Tem و Kuzey Marmaray دارای موقعیت فوق العاده ای از لحاظ دسترسی ها می باشد.

فاصله تا ایستگاه مترو 4 کیلومتر

فرودگاه جدید استانبول 23 کیلومتر

میدان تکسیم 35 کیلومتر

مرکز خرید آکباتی 2 کیلومتر

مرکز خرید استانبول مال 15 کیلومتر

پارک آبی استانبول 10 کیلومتر

با احداث کانال استانبول در آینده ای نزدیک و چشم اندازی که واحدهای این پروژه از کانال خواهند داشت و همچنین راه اندازی فازهای بعدی فرودگاه جدید استانبول آینده ای بسیار روشنی برای این پروژه پیش بینی می شود و خصوصاٌ برای کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند این پروژه با توجه به تفاسیر بالا گزینه مناسبی می باشد.

آدرس

  • کشور: ترکیه
  • استان / ایالت استانبول
  • شهر/شهرک استانبول/اروپایی
  • محله: باغچه کنت
در نقشه گوگل باز شود

تماس

Mr. Parsa

نماینده ملک
istanbul/levent
00905551000183
املاک دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *